View Single Post
Staro 18.02.2018., 16:00   #5909
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Ma sve OK, ali kad usporedis da na Amisu 2u1 FTTH 100/100 Mbps (internet + telefon) sad placam 199 kn, a prelaskom na VIP FTTH SVE Duo paket (internet + telefon) dodje 149 kn + za dodatnih 25 kn dobis brzinu 500/120, znaci ukupno 174 kn na 24 mjeseca.
Ovisi 1500 besplatnih minuta u sve pokretne i nepokretne mreže unutar EU vrijedi cca 3000 kuna na mjesec, onda ima i to svojih prednosti ako ti nešto tako treba, a naročito radi posla. Imaš komfor normalnog telefona i ne moraš se hebat sa raznim servisima ili tražit od sugovoronika da bude na nekom servisu kako bi telefonirao povoljnije ili besplatno.

Do isteka ugovora imam još godinu i nešto i do tada me to košta 220 kuna jer je popust 25%. Nakon toga ide redovna cijena paketa 3u1, brzina pada na 50/50. Mogu po punoj cijeni nakon toga i dalje koristiti ovaj paket, ovisi samo o meni.

Ima samo jedan problem ako želim neku promjenu u paketu, npr. povećanje brzine, onda to više nije taj paket i postoji mogućnost gubitka ovih 1500 minuta unutar cijele EU, jer je to stvarno bogat paket što se tiče telefoniranja. Kada bi mi po isteku ugovora ostao ovaj paket 100/100 po sadašnjoj cijeni i ovim pogodnostima za telefon mislim da bi to i dalje bilo vrlo povoljno.

A koliko znam i ti na ovom paketu imaš 1500 minuta prema svim pokretnim i nepokretnim brojevima unutar cijele EU besplatnih, tako da ti telefon nosi više od nešto malo jeftinijeg ukupnog paketa. Dobro razmisli, jer ovakvu pogodnost za telefon nećeš nigdje više imati, jer se Amis tu jako zaletio s ponudom.

Prekid tog paketa ovisi samo o tebi, jer dok ga god plaćaš dužni su poštovati ugovor, od sada pa do vjećnosti ako to ti želiš. Mnoge tvrtke bi suhim zlatom platile ovakav paket i bilo bi jako loše izgubiti ponudu iz tog paketa za neke sitne probitke.

Osim toga prelaskom na VIP paket dobivaš na brzini, ali gubiš na telefoniranju prema EU, a to vrijedi puno više od samog paketa, naravno ako ti to treba i ako to koristiš!

Prije nego pronmijeniš paket, radije ga prepusti nekome kome treba, da se ne ugasi samo tako, a ti onda od VIP-a uzmi novi paket, jer bi ga stvarno bila šteta ugasiti za sitne novce, jer mnogi ljudi nisu ni svjesni vrijednosti ovih 2u1 i 3u1 paketa, a ona je u ovih 1500 minuta prema cijeloj EU i svim pokretnim i nepokretnim mrežama, to će teško netko ponovo ponuditi u RH. osim Amisa dok je bio Amis. A ovo ti samo pokazuje koliko nas telekomi deru na telefoniranju i koliki profit ostvaruju na tome. A štos je u tome da paket vrijedi onoliko dugo dok redovno plaćaš i ne tražiš promjenu paketa, do onda se moraju držati sklopljenog ugovora, to mi je kazala i referentica u Amisu i da pazim što radim.

Zadnje izmijenjeno od: sakomako. 18.02.2018. u 16:24.
sakomako je offline   Reply With Quote