View Single Post
Staro 10.02.2018., 14:54   #10413
animATrIx
Premium
Moj komp
 
animATrIx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Vukovar-Osijek
Postovi: 491
Citiraj:
Autor ludiboris Pregled postova
Dakle.Ta solucija bi radila na principu:

Skinem neki UHD film od 60+GB na PC.(da , opet radi moje veze skida otprilike 2 - 3 dana , ali nema veze)
Kad se skine , sa desnim klikom miša na taj skinuti film , odaberem opciju pošalji na uređaj - i tamo vidim moj TV.
Jesam to napravio , i film je stvarno automatski prebacilo na TV player.
Ali je užasno , baš užasno štekalo.Baš radi tog što sam vec spomenuo , jer imam internet brzinu koja je ispodprosjecna za danasnje 4k standarde.Nije spora , ali nije ni iznad prosjeka.
Dakle , maksimalno mi skida 500 kb/s , a uploada 80 - 100 kb/s
I kad zelim preko pc-a gledati neke 4k streamove , nemogu jer je prespora veza za to.(full hd ide donekle ok)
Dakle , preostaju mi jedino dvije opcije , ako je to tako kako je sad i ako ništa nemogu u vezi tog ???
Na dvije opcije sam mislio na USB ili neki tv box.
Ukoliko je tako , nije mi bed čekati pola sata do sat da se neki film prebaci na USB.

A inače ovaj box funkcionira na način da ako npr skidam neki film , on se skida automatski na taj box.I isti je spojen u PC i TV istodobno , ili samo u jedno , ovisno kako se želi?

Može malo detaljnije pojašnjenje o boxevima za tv.Jesam gledao par videa i čitao nešto , ali neznam ako mi je promaklo nešto.




p.s. gledao bi direktno sa računala jer imam spojen PC i TV , ali mi je PC malo prestar da originalni UHD sadržaji ne štekaju.

NE.

Pogledaj ovo, mozda pomogne. Brzina tvog interneta nema veze sa brzinom izmedju pc-a i tv-a. pa 100mbit je minimalno brzina lan kablova, ne smije stekati

https://www.youtube.com/watch?v=PH--nXyRM_U
animATrIx je offline   Reply With Quote