View Single Post
Staro 25.07.2005., 23:00   #16
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Citiraj:
Originally posted by fanATIk
ja imam malo drugačiji plan. ja mislim napravit stol s kompom ugrađenim u njega. u principu, ploča dva metra dužine i ormarići ispod njega s lijeva i desna. klasika. lijevi ormarić će bit baš ormarić (ladičar) a u desnom će bit komp. i bit će izrezana rupa odozgo tak da se vidi matična samo nebu bil pleksi nego staklo, po mogućnosti 2cm debljine. sve iznutra bit će obloženo što spužvastom izolacijom za zvučne kutije, što zvučnom izolacijom koja se koristi u avionima. dobro je imat frenda koji radi kao aviomehaničar.
pristup hardwareu će bit moguć kroz window ili kroz odvojivu bočnu stranicu ormarića.cilj mi je napravit komp glasnoće 0 db. koliko ću u tome uspjet, vidjet ćemo.
evo i sličice koja pokazuje kako bi to približno trebalo izgledat. nemojte uzet razmjere zdravo za gotovo, to je samo skica.
http://tinypic.com/9ay0w4.jpg

a što se tiče nosaća za matičnu, to ću izvadit iz jednog starog kejsa koji je na tavanu, neću vadit iz ovog sadašnjeg. pitaj na forumu jel ima iko kakvu staru kramu od kejsa da ti da za dvaes kuna pa izrežeš iz njega.

ivericu spajaš šarafima a kantiraš ju vrućom peglom. samo pitaj, hobi mi je izrada namještaja tak da imam velikog iskustva u radu s njom.
Jel če bit ormarič za žuje od litre i po(ipak je ljeto)
I dečki obavezno slike izrade
Gemmy je offline   Reply With Quote