View Single Post
Staro 23.02.2010., 19:50   #13
fre@k
Premium
Moj komp
 
fre@k's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: osijek
Postovi: 1,860
pa ja trazim procjenu, kad iskreno neznam ni sam koliko bi trazio, ima me i na newsima, njuskalu, oglasnicima i od silnog gledanja nekad neznam koliku bi cijenu stavio. Netko je rekao gore da dodje do svadjanja prodavaca s ljudima koji napisu procjenu, pa zasto je onda i stavljao procjenu ako nemoze podnijeti procjenu drugoga. Ja sam mislio za svoju Nokiu E51 dobiti bar 600kn no kad sam vidio da ostali prodaju s puno vise bundlea stavio sam na procjenu ljudi su mi govorili 350kn, a neki 550kn. Da sam napisao prodaje se za 350 taj bi ju sto posto prvi krenio kupiti. Uvijek imam neku cijenu u glavi, a procjena mi samo pomaze da otprilike odlucim koliko cu staviti. Mislim da nebi ljudi trebali prihvacati OSOBNO kao sto to neki cine, i zato izbiju svadje.

"uzdaj se use i u svoje kljuse" cim pocne spamara po tvojim procjenama prijavis post moderatorima i siguran sam da ce ti pomoci u rijesavanju takvih slucajeva. Ne treba dozvoliti da vas procjene isprovociraju i sve ce biti uredu. Ali je istina ako je netko uhvatio priliku i kupio za 300kn grafu a prodat ce je za 500kn to je njegova sposobnost, jer da nije on netko drugi bi.

EDIT: sad sam tek skuzio od kad su postov kad je tor napisao . Nepaznja
__________________


CPU: I5 2500k
GPU: MSI TF 660 OC
MBO: Asrock Z68 PRO3
RAM: 2x4gb G. Skill (1333mhz)
PSU: Seasonic 620W
HDD: SSD 180gb Intel 520 | WD Green 2TB
CASE: CM Elite 370
Ostalo: MX518, Logitech Ultra Flat, DELL U2412M, Hyper 212+



Ako Vam je život tužan, ne brinite! Barem Vam je plaća smiješna
fre@k je offline   Reply With Quote