View Single Post
Staro 13.09.2018., 20:58   #5
subabuse
Premium
Moj komp
 
subabuse's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 105
Isuse, kolega Blue Spirit i kolega chillout23, puno hvala,ovom forumu fali Thumbs Up .
Idem ja to malo proučit pa postavim pitanjce jos koje...

Jos jedno pitanje ak moze, jel se moze i GPU zamjenit, jel?
Moj A6-4400M ima u sklopu APU hd7520G+ GPU hd7650m 2gb ddr3 ak se ne varam,
A10-5750M ima HD 8650G u skopu APU(shared ram), ja bi teoretski mogao staviti umjesto
hd7650m recimo R7 M270x 2gbddr5 (ako stane?) i riješit problem kaj nema DX11.1 i DX12?
Ili mi se tu več više isplati ić rutom eGPUa?

Bože, pa od ovog bi se laptopa uz malo truda i love dao napravit jedan sasvim solidan stroj(i sad me mnogo puta ugodno iznenadio, mislio sam da cu igrat samo Fallout 2 i Planescape Torment s njim, a kad ono pokrenuo je on i Far Cry 5(ok, sve low i nekih ~20-ak frejmova),Kingdom Come Deliverance(isto 20-ak FPSa,Total War:Warhammer 1 & 2 su potpuno igrivi, naravno uz podešavanje opcija(znaci, tu se prica o do 30fps max uz low,medium i čovjek bi se iznenadio kolko puta je prošo High, tu krivim je kaj su ipak sam 2 jezgre CPU pa ga i low i high isto bottlenecka)..

BTW.
Ja ne znam jel mi to ostalo od toga kaj sam se rodil za vrjeme komunizma, al veci mi je gušt ovak jedan malo stariji lap dovest u red nego izvadit iz desktop kučišta gtx660ti i stavit gtx1070 ...
Ono, Kubanski mentalitet

Zadnje izmijenjeno od: subabuse. 13.09.2018. u 22:02. Razlog: nisad dao posteni greetz kolegama na korisnom sadržaju
subabuse je offline   Reply With Quote