Tema: Putovanja
View Single Post
Staro 02.05.2017., 21:40   #124
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
debilizam ne poznaje porijeklo, dob i spol
Upravo to! Ne valja generalizirati na osnovu istupa nekolicine budala. Osobno sam upoznao mnoštvo dobrih ljudi u BiH (kada se već o njoj raspravlja), ponajviše se sjećam situacije kada je frend zaključao auto i ostavio ključ unutra. Pola kafića se okupilo oko auta i netko iz rulje je zovnuo tipa s potrebnim alatom i sve je bilo riješeno za 5 minuta.

Bihać mi je osobito gostoljubiv grad s ljudima koji vrlo pozitivno gledaju na život bez obzira na sve nedaće.

S druge pak strane, svi mi naletimo na loš komentar koji se odnosi i na naše mjesto prebivališta. Idioti su posvuda.

Isto tako moram spomenuti jednu situaciju iz SAD-a. Inače fenomenalno iskustvo, vrhunski ljudi, ljubazni i uslužni (99% njih), ali kao i posvuda, morao sam naletiti na jednu budaletinu. Lik otprilike 60 i kusur godina, drži mali obrt za bicikle, izgledao mi je sasvim pristojno, ali kada sam mu spomenuo odakle dolazim, rekao je nešto tipa "oh, country of warlords, killers and criminals" referirajući se na rat, počeo me gledati nekako svisoka, a vjerojatno ne zna ni gdje se Hrvatska nalazi ni što se dešavalo na ovim prostorima. Seljak koji puši propagandu američkog MIC-a, kao što i stariji narod u Hrvatskoj puši letke vodećih stranaka.
Rocky Rocastle je offline   Reply With Quote