View Single Post
Staro 17.02.2016., 14:04   #141
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Eto kod mene staklo još na mjestu na Z3 mada je mob pao jednom (u futroli je, naravno )

Nakon mjesec i pol korištenja:
Plus:
- baterija ogroman plus, napunjena 100% prosječno izdura 50 sati, od čega 4 h SOT, i cca 4h razgovora, nisam ni jednim smartphonom imao tako dobre rezultate

Vidim da ekipa inače ima i bolji SOT, no ja dnevno razgovaram i do 3 sata, pa to dosta smanji SOT. I velika je razlika između surfanja, i recimo dopisivanja ili igranja igri.

Minusi:
- malo mi je prevelik za žešće jedoručno tipkanje, ali obzirom da ne tipkam baš jako puno, nije preveliki bed
- dosta tih sitnih softverskih gluposti koje iritiraju (npr. alternativnu galeriju se ne može drito iz fotića pokrenuti, markeri za selektiranje teksta su živi očaj - doslovce znaju divljat po ekranu, ni jedna isprobana tipkovnica mi nije na razini HTC-ove, osnovni dialer je loš, alternativni imaju glitcheve, zvuk je prosječan...)

Ni jedan od tih minuseva nije veliki problem, i generalno je mobitel solidno posložen no nekako mi je malo meh za flagship mobitel.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote