View Single Post
Staro 12.06.2005., 05:23   #73
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
vražju mater znal sam za Raka i Jelca al za tor-a nisam znal kao ni za vas ostale. Nit sam oćekiao dve stranice još malo i stignemo Star (D)Trek

kaj je netko spomenuo St.Anger? Kao čovjek kojeg je Metallica uvela u svjet metala, mogu reć ovo album je SRANJE!
Naprosto mi je teško za vjerovat da je band koji je svirao npr. one sada svira "stvar" FRantic,--frantic, tic,tac, tic tac, i to je to od riječi.Pardon al to NIJE metallica nit ima veze smetralom.Metal je oduvejkbo žanr ljudi koji su znali svirati ( po bolsnino kompliciranim ljestvicama), te imali solaže po još bolesnijim ljestvicama i izjavam Kirka Hametta ( kojegsam izuzetno cijenio kao gitarista) koji je na Brave owrdsbloody knuckles izjavi: "I'm a far to good guitarist to play solo's, 'cause I can play them all in my sleep".

Po njegvovj logici Satriani, Vai,Fripp,i Stefanovski bi trebali počiniti kolektivni harakiri ( ne Mental-Harakiri..sorry stari morao sam). Bio sam na G3 ( Satriani ,Vai i Fripp) u lJubljani i za svakg tko voli zvuk solaze na elektricnoj gitari to jebimss prikaz majstorstva, kao i Stefanovski u ZG.

Inače metalci zakaj se ne regate na link kaj je u mom sigu? Ne buvas niko ugrizo, a ne vjerujem da bu ikad tah siet bu bio konkurencija PCE-u ( ovo je bio disclaimer)

BTW.Ak netko ima volju razmjenit muziku koju ima nek mie PM-a, al molim sam "osobne backupove"

@Lycan slika kaj si metnul nema veze s blackom s Loadom da al s Blackom ne.

Inače ajd da vidim jeste li "dostojni" da vidim vaš raspored Metallicinih albuma misli se sam na younglings) za strare "šišmiše--Jelc, Panorama, RAK ne sumnjam ko ni za polu stare --- tor.

Floyd? Jebi ga najpsihodeličnih badnova čist sumnjam da se bu videl uživo al zato postoji ECLIPSE slovenski tribute band kaj ih jebeno skida da si skoro pomisliš da si na Floydima.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum

Zadnje izmijenjeno od: Isus. 12.06.2005. u 15:57.
Isus je offline   Reply With Quote