Tema: Žderonje
View Single Post
Staro 23.06.2003., 13:39   #28
mitzek
Prigorec po defaultu
Moj komp
 
mitzek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Pušća Gornja
Postovi: 1,335
Talking upssssss......

Citiraj:
Originally posted by Jelc
Dođem ja danas kod docka nakon dvije godine a on meni...mrmlj...budemo napravili uz uobičajene labaratorijske još i... pa počeo nekaj drobit...skužio ja njega-masnoće ma kaj bu to meni...a on mene na vagu-88 ...a-joj...


A ništ...bumo vidli u petak "di pes jajca nosi"...

A kaj se tiče ostalog-za papicu se možemo uvijek dogovorit...glavno da je fina...na te knedle baš imam pik...

Tak i tak moram nekaj ići obaviti u Strmcu pa možda za promjenu opizdim prek Kraljevog ...makar tu cestu izbjegavam-baš zbog zastajkivanja i papice...

A i ti buš došel na red-nisi mi ni pital za ono ha???
ja sam naje...... tak i tak!prvoital jesam al su pticice dost rijetke,morem ti nabavit 2-3 al velke,sam neznam ko bu ih prcal da nose jaja,al uglavnom na taj sistem si rulja obezbjedi biserke....
drugo: ja sam bil na 120...kila ,ne, i bez dotura sam skuzil da je dost zajebancije i zderancije..... sad sam na "jabucnoj" dijeti i venem prema 110... ,al kak mi sve mirisiiiii...
najgorje mi je kod punice u ivancu-moram proc pokraj "nirvane" i "marice" pa si misli.... a neznam di bolje mirisi

btw,nkaj sam s rakom kombiniral:kotlovina i rostiljada u zamjenu za khmmm,jel neku instalaciju,pa kad bu on dogibal z bickacem,mogel bi se i ti dokuturat?!
__________________
slikce:http://my.opera.com/Mitzek/blog/

sig na dijeti..,bolje on nege JA......
mitzek je offline   Reply With Quote