View Single Post
Staro 08.07.2007., 18:15   #24
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
svi tako hvale taj starcraft a meni se baš i ne sviđa (istina nisam neki igrač strategija, prolazio sam spellforce 1 i 2 kao RPG ) i očekujem da starcraft 2 neće biti takva senzacija (da vidio sam oba filmića na novom bug-u)
bilo je već jako puno igara koje su se hvalile svim i svačim a na kraju su igrači vidjeli da su dobili k....
npr - stalker - nakon toliko odgađanja sam očekivao remek djelo, ali od toga ništa, igra mi dosadila nakon 5-6 sati
dark messiah... - nove finte i zanimljivosti, a što je s 7 sati igranja i kroničnim nedostatkom itema itd ???

oblivion sam igrao, kao i prije njega morrowind koji mi ima ljepši dizajn okoliša tj ima prave planine i otočiče itd, a obilvion se samo spušta od planine prema moru i to mi je malo dosadno
morowind mi je malo išao na živce jer sam morao otkrivati svaku sitnicu, nisam imao (ili nisam vidio) kamo moram ići pa sam ga prestao igrati, oblivion mi nije dosadio ali su tada došle neke druge igre i obaveze pa sam ga prestao igrati ali tek nakon 110 sati igranja

osobno mi je far cry najbolja pucačina jer se bar za tu cijenu dobilo dosta sati igranja i sad kad je igram 3 put ispočetka mi nije dosadna

legendu Diabo II ne trebam ni hvaliti, uh koliko sam tisuća puta ubio diabla i baila da dobijem neke dobre iteme

sportske igre nisam nikad igrao

a novi colin mcrae mi se jako sviđa makar nisam nikad volio simulacije, igrao sam ga malo kod frenda i skužili smo da treba biti online da igra loada savegame (ovo je pravi spyware = igra šalje neke podatke 5 internet stranicama od kojih su 2 koje se bave oglasima)

ne znam zašto ljudi misli da ako će igra imati grafiku crysisa da će priča biti glupa, većinom hoće, to je istina, ali to nije uvijek tako, zato nemojte suditi prije nego sami probate
i grafika je sve bolja i bolja jer tehnologija napreduje, a kako će tehnologija napredovati ako nećemo davati pare i kupovati nove komponente itd

sve je to jako skup "sport" ali napredak je uvijek bio skup, žalosno je što se developeri ne potrude dovoljno da ispoliraju igre i naprave dobre priče ali vjerojatno nisu ni oni sve krivi, kad na njih pritišću izdavači kojima se žuri izbaciti igru prije ostalih, kako svi ovdje kažu zbog para

priznajte : da kad bi mogli, da bi svi igrali svoiju omiljenu igru na što realnijoj grafici, što kvalitetnijem zvuku itd

osbno bih htio da mi je rezolucija u Diablo II na 1600,1200 barem i da je grafika kao crysis i da mi to sve radi super na ovoj konfi, ali to je već previše maštanja od Diablo II fana koji se nada Diablo III

__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote