View Single Post
Staro 07.01.2011., 23:09   #102
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Evo nakon par dana patnje (sve se urotilo protiv mene, fizički mi kartica nije htjela u kućište, itd.) koja uključuje i reinstall od nule čitavoga sustava, uspio sam osposobiti SLI na x48 chipsetu, pa onda petljanje da proradi ovaj 3DM u SLI-ju...uglavnom sa single karticom na 800/2000 (q6600@3.6GHz) score je negdje oko 3300, a u SLI-ju: tričavih 3800-i-kusur
Ostavio sam GPU-Z u pozadini, jer prvenstveno me zanimalo stanje temperatura pošto je druga grafa iz Gainwarda (smeće obično, jeftino, cooler je odmah letio van,gore je Acc.S1rev2, moj stari prijatelj ), i ne može se po izradi niti usporediti sa Gigabyte-icom (OC serija); performanse Gainwarda još ne znam, sve je prefriško, nemam niti jednu igru "gore", samo 3DM (je, je...pacijent... )
Uglavnom, mislio sam da mi je CPU bottleneck teški, ali GPU load to opovrgava (obje grafe preko 90%).

ima bottleneck-a, ali ipak ne toliko drastično kako to 3DM score sugerira...uglavnom, fizika identična kao sa jednom grafom, itd...Mark je patchiran...



Moram vidjeti gdje sam u svijetu igara, odvrtim par testova pa javim još kako stvari stoje

UPDATE:

Malo "prćkanja" i novi rez za SLI (grafe na 921/2252)
P4903

Evo i sličica


Po ovome linku ispada da sam relativno blizu gtx580@stock po score-u, uz dosta sličan setup

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 08.01.2011. u 00:13.
  Reply With Quote