View Single Post
Staro 18.07.2018., 16:07   #1976
Zacy
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Exclamation Digital extreme = VELIKA PREVARA

Citiraj:
Autor Ruffryder Pregled postova
Gledam neki monitor kod njih, cijena dosta jeftinija. LG je. Gledam losa iskustva, al pitao sam LG servis u hr i oni ako nesto podje lose, popravljaju to. I sad se mislim, ako i kupim tamo (platim na ruke, prvo vidim je sve ok), imam lg servis u hr, trebao bi izbjeci sve pizz, tj nemat ih ako bude potrebno. Ili se varam?
Varaš se moj prijatelju
Ta firma je katastrofa. Prije Svjetskog odlučim kupiti dodatni TV da mogu na miru pratiti, ali prvenstvo prođe, još malo će i Liga prvaka,
a mog TV-a ni love nema.
Popušio jer sam tražio jeftinije. Tv stigao strgan, ja ispunio obrazac, slikao oštećenja, tražio lovu natrag i tako se zajebavam već 37 dana
Igra živaca ...
11.06. bio DPD, pokupio robu i vratio im 13.06. Danas je 18.07. Već sam im poslao 10 mailova i danas ih osobno nazvao.
Liku sam sasuo sve po spisku (neki Takač) ali on mi kaže kako oni, eto, čekaju odgovor od DPD-a i kada ga dobiju javit će se
(halooooo, 37 dana čekaju odgovor).
Ja mu velim da sam im sve prijavio ODMAH tj. sat vremena nije prošlo kada sam otvorio ambalažu i da oni to moraju rješavati sa osiguranjem
ili kurirskom službom, da se to mene ne bi trebalo ticati ali
ne može ...
Na telefon se jave, a na mailove odgovaraju sa nekoliko dana zakašnjenja - DEBILI

MOJ SAVJET = DEBELO IZBJEGAVATI !!!

Zadnje izmijenjeno od: Zacy. 18.07.2018. u 16:16. Razlog: Da bude kraći i jasniji !
Zacy je offline   Reply With Quote