View Single Post
Staro 08.04.2018., 22:03   #519
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Sorry al ova zadnja rečenica nema veze s tvojom tarifom.
Imaš regularnu Najbolju L tarifu u sklopu Magente1. Imaš fiksnu uslugu + dvije ili više mobilne.
Na mobilnima imaš MAXtv To Go aktivan, HBO GO si dobio u sklopu fiksne isto kao i Pickbox jer imaš aktivan MAX3 Premium za 324 kn/mj.
S toga, da bi imao tarifu za 159 kn/mj ti imaš fiksne za 324 kn/mj + 159 kn/mj jedan broj + ostali brojevi još.

Sad mi reci ovako na blef, pogodio sam sve?
Nisi, logika ti je ok, al skoro
Ostao mi je maxtv to go sportski plus s mobilne tarife od dosadašnje ug.obveze+1 giga extra neta for free (koja je ono, sad smijeh, al ta giga se prva troši, onda promet iz tarife, i kad sam imao 5giga+ova jedna, nije mi bila smiješna), imam samo jedan mob sad u magenti jer sam ženin na njen zahtjev prebacio na tomato, a max3premium plaćam 249kn.
Jbg, 4 pretplate u kući, 1 od 92e, 3 od 98-99e, 2 fiksne od sredine 80ih, sve u ht-u, s tim da ja zadnjih 10god znam šaltat pokoji put s jednim brojem (bio u vipu 2god i u tele2 godinu (imao sam još i jedan broj samo za vip pretplatu, 6god, samo zbog posla, al to je bilo u 'davna' vremena kad je trebalo zbog posla 2 broja i 2 mreže)), pa se vratit u ht kako bih iskamčio još malo više , ipak to sve nekog jarca vrijedi kad žicaš popuste na tarife i/ili mobitele, i još si 'malkoc' bezobrazan kad se približi datum isteka ug.obveze .
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote