View Single Post
Staro 01.03.2018., 19:22   #1907
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Citiraj:
Autor ssarik Pregled postova
Da sam prije 2 godine naručio verziju od 2400MHz koju danas imaju na lageru i da mi je ona krepala, nju bi zamijenili, ili bi ju oni u tom slučaju misteriozno "zamračili" pa rekli da ipak nemaju na lageru.
:
Niti jedna trgovina ti to ne bi zamjenila...jer kao prvo, ne ovisi od trgovine već od servisa tj samog uvoznika. Ako je sada nešto duplo skuplje, i da imaju na lageru, dobiti ćeš lovu nazad jer tako nitko nije na gubitku, niti ti, niti uvoznik, niti trgovina...

Tako da nemaš šta blatiti Protis ovdje, jer ponavljam, i da imaju taj ram na webu, ne bi ga dobio jer em može to zapravo biti od drugog uvoznika a i vrlo vjerojatno i da je i od istog, od njega su dobili lovu te nema logike da iz svojeg džepa daju 300kn tebi.

Zamisli da moraju, i da ima takvih par slučaja svaki dan, pa sve bi trgovine propale i naravno da se to tako ne radi kako ti misliš. Važno je da ti nisi u gubitku, iako tvoj mozak misli da je...

Ja sam neki dan dobio povrat love za grafu, platio sam ju 1500kn, sada su preko 3000kn. Šta da plačem? Boli me briga, koristio sam ju više od 1.5 godinu i relano, bolje mi je da sam vratio lovu nego da je krepala poslje garancije...Iskreno, volio bi da sve tako krepaju i da dobim lovu nazad
FRipper je offline   Reply With Quote