View Single Post
Staro 07.10.2009., 11:42   #114
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Jucer nazovem Links posto sam htio kupiti Corsair ono vodeno, a bilo je upitno dali ide na am2 ploce. Nazovem prvo Esys i oni kazu da su kontaktirali i prije Corsair te da im ovi nisu ili nisu mogli isporuciti odredene stvari koje omogucuju montazu na am2 ploce.
Pogledam Linksov cjenik i vidim da i oni imaju Corsair vodeno (doduse skuplje skoro 200 kn) te ih nazovem i oni kazu da ce provjeriti dali ide na am2 te me nazvati.
Cekam cca 2 h i posto me nitko ne zove, naravno nazovem njih i gospodin koji tamo radi mi kaze da je bio u skladistu, da je otvorio kutiju i da ima sve za am2 plocu. I tako ja sav sretan odem tamo, iskesiram tu lovu (a nije bas mala lova u pitanju) i jos mi gospodin kaze da ide 100% na am2 jer su "gledali" te da starije serije nisu dolazile sa dodatcima za montazu na am2, a ova njihova ima sve potrebno jer su otvorili kutiju i vidjeli.
Jurim kuci i imam sta vidjeti, naravno da nema mogucnost montaze na am2 ploce.
Vracam se opet u ducan i rekoh ok....ovo je ocito "stara" serija koju ste mi dali pa mi dajete tu "novu" koju ste otvorili i koja se moze montirati na am2.....naravno nisu nista otvorili i to nemaju kao sto nisu otvorili kutiju.
No, dobivam lovu nazad i kupujem Thermalright Ultra 120-eXtreme Black Edition rev. C i Nanoxiu 120 mm.
No, posto nemam bas puno izbora i dalje cu tamo kupovati, vratili su lovu i decko koji mi je prodao vent radi posao kako treba.....jedina zamjerka ide im zato sto su rekli da su nesto otorili i provjerili da ima, a upitno je dali su uopce i otisli u skladiste, a otvorili kutiju i proverili nisu sigurno.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote