View Single Post
Staro 04.09.2009., 16:20   #49
Sharkyxxl
Premium
Moj komp
 
Sharkyxxl's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 29
Citiraj:
Autor khm Pregled postova
A koja je uopce svrha ovog topica?
Ides blatit jednu firmu zbog kraceg sarafa?

I kakve su to glupe usporedbe sa autima? Jel ti mozda dobijes auto u dijelovima kad ga kupis pa ga sam sastavljas?

Ti si decko dobio dijelove koje treba sastaviti, nisi uocio da nesto s njima ne stima, da si reagirao prije sastavljanja reklamacija bi ti bila uvazena, ovako si ti pogrijesio i ne znam sta sad oces?

Bolje da si naslov teme stavio 'Ne budite sljepi ko ja kod montiranja opreme', a ne blatit jednu od rijetkih firmi koja jos valja.
A fala bogu da si ti tako pametan i maš vremena na bacanje (vjerojatno još od staraca žicariš pare), jednostavno nemam vremena za gubljenje i gledanje šarafića od pola cm jel kraći za dva navoja ili ne, s nijednim drugim mi se to nije desilo, da je bio ok šaraf do toga nebi došlo i basta, ko to treba rješiti boli me ona stvar, po meni links jer sam kod njih kupio, njihove optužbe da sam ja sjebo stvar ne stoje jer je proizvod došao neispravan i amen.
Btw. prije par mjeseci sam ih čekao mjesec dana za testiranje ploče od frenda i kad su stvarno vidjeli da je krepala, ponudili zamjensku uz doplatu od 200kn jer kao ova moja je pojeftinila bila, ja reko nebih fala dajte mi onda ploču za onoliko para za kolko je kupljena prva, uglavnom bilo je natezanja i kad je frend počeo pas mater i slično dobio je drugu za taj rang cjene cca. 900kn.
Tak da su za k...c postali a ti ih brani kolko očeš, više para i dućana i odjednom se zbahatiš ko razni šroteksi i muljevi kaj sad zatvaraju dućane po HR.
Taj cooler je najskuplji i ja za te pare očekujem da se nemoram ništa razmišljati jel ovakav ili ne a ti idi di očeš i nek te strižu di stignu.
Sharkyxxl je offline   Reply With Quote