View Single Post
Staro 20.09.2018., 00:49   #42
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
@DANCI Nista onda to uzmi, javi kako je prvi dojam, i nakon nekog vremena, baš me zanima, i baš me iznenadilo to sa tim cartovima sa glavama i još da su tako povoljne, čini mi se kao win win situacija, a nisam stvarno nikad čuo za to.



hmmm, ne znam, čak bi se usudio reći, da je dizajnerski adriatix gori
Gori odabir boje: Adriatix
Gora pozadina: Adriatix
Lošiji kontrast : Adriatix
Gora tipografija: Adriatix
Lošiji layout: Adriatix
Gori sadržaj: Pavel i njegova Hitna pc služba
Lošije poznavanje osnovnih html elemenata(title, charset, favicon): Adriatix
Gore slike: Neriješeno
Gori logo: Neriješeno
Gori URL-ovi: Adriatix
Eye pain effect!: Adriatix

I Bubba duguješ mi naočale! Tribamo napravit natjecanje, najgori hr webovi
Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Ne znam, ali zanima me kako će se pokazat te kazete od 80 kn .... davnih dana sam utvrdio da mi je bolje imat single ink i posebno glavu.

Inače kod te tehnologije zna se zasušit boja, pa crna, pa djelomično jedna pa ne znaš jel potrošio jednu boju ili nije ili kad printaš nešto što ima više pojedine boje ....mah ...

Glede čišćenja s vremena na vrijeme znao sam na 4300 očistit cijelu glavu alkoholom i destiliranom vodom ali rijetko, a nešta se naprintala.

EDIT: bojim se da ćeš doć i prije 6 mjeseci, al nadajmo se da nećeš.

Dečki prošlo je 6mj, pardon 2 godine i nemam prigovora na odabrani printer. Baš je idealan za mene, odnosno za povremene korisnike. Promijenio sam već nekoliko boja i nemam brige. Samo jedanputa se dogodilo da je plava boja počela printat isprekidano, bila je prikraju, al nije bila potrošena. Jednostavno sam šutnuo van i stavio novu boju, a kako boja dolazi skup s glavom odmah sam riješio problem s crticama. Kupujem original boje svakih 4-6mj. za 90kn rijetko kad odmah 2xpo 90kn, toliko o tome koliko rijetko printam doma. A stvarno mi treba multifunkcionalni printer, odnosno skener i kopirka, točnije za razne vrlo važne dokumente.
Čak sam i nekoliko puta printao s mobitela bez kompa, nije mi se dalo paliti komp ili nisam imao vremena. A printer ima wifi vezu i preko moba SMART HP aplikacije samo sam printeru poslao što treba isprintat i printer je isprintao bez ikakvih problema.

Uglavnom ja sam jako zadovoljan, više se neopterećujem koliko koštaju boje, hoće li se koja boja/glava zapeć pa da moram baciti cijeli printer na otpad itd.
Evo cijeli 8mj. nisam ispisao niti stranicu i ja printao u 9mj. i nije se glava zapekla, sve radi normalno. I da je nije problem šutnut van i zamjeniti za 90kn.

Realno ne vidim zašto netko ko malo printa kod kuće za školu, studiranje ne bi uzeo ovakav tip printera jer je održavanje minimalno. Riješen je problem zapečenosti glave, original boje s glavom koštaju ispod 100kn, ima sve živo od opcija da nemoraš trčati u fotokopiraonu itd.
DANCI je offline   Reply With Quote