View Single Post
Staro 17.02.2018., 19:55   #5901
Cilim
Premium
Moj komp
 
Cilim's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
70 mbit/s, za 169 kn, i dodatno za brzinu interneta 500/120 Mbit/s jos 25 kn, znaci sveujupno 194 kn.
Na moje pitanje mailom zasto ne placam SVE Duo paket (internet+telefon) brzine do 70 mbit/s, za 149 kao sto pise na njihovoj stranici:

+ brzina 500/120 Mbit/s:

Znaci da bi cjena sve zajedno trebala biti 174 kn

Dobio sam cudan odgovor mailom:

"Dodatan popust od 20 kuna se ostvaruje povezivanjem različitih usluga i ostvarivanje promotivnih benefita. Povezati se mogu mobilne govorne i podatkovne pretplatničke tarife, te fiksni paketi, neovisno o tarifnom modelu. Usluge koje se povezuju mogu i ne moraju nužno pripadati jednoj platežno odgovornoj osobi, ako imate mobilnu liniju na Vip pretplatu slobodno zatražite pogodnost Poveži sve , kako biste ostvarili dodatni popust"

Koji po meni dubi na glavi.
-->
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Pitanje za bivse Amisovce, imam taj stari paket FTTH 2U1 (internet+telefon (optika)) od kad je presao totalno pod VIP na njemu ni danas nikakvih problema, ovih dana izaslo mi ugovorenih 24 mjeseca, prvo moze li se preci na VIP-ovu optiku (spominje se da ta optika nije kompatibilna), ako moze, moze li se uzeti ona vecu brzina 500 Mbit/s (ili se mora mjenjati router, sad imam GENEXIS Live Titanium-Hybrid).
Citiraj:
Autor Cilim Pregled postova
Koji tocno mjesecni iznos placam ako ugovorim "Duo paket (Internet + Telefon)" na 24 mjeseca:


Moze li mi neko protumaciti, sto tocno znaci tekst naveden (ajmo reci sitna slova) na dnu VIP-ove stranice:
http://www.vipnet.hr/slagalica-paketa
"Navedene cijene vrijede za usluge na vlastitoj kabelskoj i optičkoj infrastrukturi. Za korištenje usluga preko postojeće linije, plaća se dodatna mjesečna naknada za tehnologiju realizirane usluge u iznosu od 20 kn."
Dobio ponudu od VIP-a na mail za SVE Duo paket (internet+telefon) brzine do 70 mbit/s, za 169 kn, i dodatno za brzinu interneta 500/120 Mbit/s jos 25 kn, znaci sveujupno 194 kn.
Na moje pitanje mailom zasto ne placam SVE Duo paket (internet+telefon) brzine do 70 mbit/s, za 149 kao sto pise na njihovoj stranici:

+ brzina 500/120 Mbit/s:

Znaci da bi cjena sve zajedno trebala biti 174 kn

Dobio sam cudan odgovor mailom:

"Dodatan popust od 20 kuna se ostvaruje povezivanjem različitih usluga i ostvarivanje promotivnih benefita. Povezati se mogu mobilne govorne i podatkovne pretplatničke tarife, te fiksni paketi, neovisno o tarifnom modelu. Usluge koje se povezuju mogu i ne moraju nužno pripadati jednoj platežno odgovornoj osobi, ako imate mobilnu liniju na Vip pretplatu slobodno zatražite pogodnost Poveži sve , kako biste ostvarili dodatni popust"

Koji po meni dubi na glavi.
Cilim je offline   Reply With Quote