View Single Post
Staro 04.02.2018., 23:43   #97
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor explorer 4 Pregled postova
Benetton B194 i option 13. Pročitajte članak, a i raspravu dole, ima zanimljivih stvari za pročitati.

https://www.f1puls.com/24444/zimska-...4-i-option-13/
Muljancija, petljancija i još na kraju namjerno zabijanje u protivnika. Stvarno, naslov osvojen pošteno na stazi, nema šta...
Čovjek se zapita što i zašto se sve to odigralo kako se odigralo. Mene ishod situacije ne čudi ni najmanje.

A što se komentara tiče, ista špranca, svi se slažu da se varalo, ali:
- fanbojsi i apologete kažu "pa svi varaju, uvijek netko nešto izmisli" i tako od 1994-2004
- ostali, oni objektivniji, upućeniji i informiraniji, kažu da je naslov dobiven kako je dobiven i vidim da razumiju odnos snaga Williams vs Benetton kroz sezonu.

Tako da nema smisla da jedni drugima dokazuju da su u krivu/pravu jer se te činjenice nikada neće promjeniti i o tome se sve zna.

Na kraju i male bebe znaju da Šumaher od 7 ima 4 naslova bez nekih kontraverzi direktno u sezoni. 3 je dobio za zelenim stolom ili su plod neke petljancije, vjerojatno za nagradu zato kaj su ga nagazili 1997.
A i drago mi je što lagano taj mit od Šumaheru kao űbermenschu lagano kopni, nestaje i topi se, usprkos svim nadljuckim naporima njegovih fanbojsa koji očito gube bitku sa vremenom i ljudima koji su se malo potrudili informirati, pogledati te utrke i slično, dakle, koji su pogledali dalje od Dijakovića, Baloga, Novaka, HTV-a te ostalih hrvackih kužioca i mislioca

I još nešto, komentatori koji su MS držači svijeća su isti ljudi sa umrle news grupe koji su godinama mlatili gluposti. Neki od njih su Theo Valich u svijetu F1 uvijek sam im se volio nasmijati. Imali su provale tipa "WD Black diskovi su brzi jer imaju TCCD čipove za cache"

Kolega explorer, hvala na linku. Već sam mislio da su ti likovi sa news grupe nestali... kadli ono, aktivni da ne mogu biti aktivniji. Da imam više vremena, išao bi tamo baciti koju, ali stvarno nemam.

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova



Ovakve sprave nema u teretani
Tko je to ?

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 05.02.2018. u 00:00.
Brko je offline   Reply With Quote