View Single Post
Staro 18.05.2011., 09:14   #145
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor Booger Pregled postova
Ne kužim neke ljude ovdje koji kažu da CCNA ne vrijedi polagat jer ga ima svaki "kreten".
Koliki si ti onda "kreten" ako ga uopće nemaš? Po tome bi ispalo da je obvezan, zar ne?

......
Nemoj vjerovati ljudima koji pisu ovakve gluposti.....vrlo cesto je slucaj da ljudi zavrse akademiju a ne poloze certifikat pa onda okolo pricaju da ga imaju.... (uvjerio sam se i sam u puno slucajeva).Znam covjeka koji mi je tvrdio da ima polozen ccna i ccnp a kasnije sam skuzio da lik radi ko dostavljac po 12 sati dnevno...a zaposlio se kao prije krize.....(btw ccnp ima oko 50-ak ljudi u hrvatskoj) tako da cisto sumnjam da nije mogo naci posao s tim....ma lolcina
Isto sam se tako dvoumio prije par mjeseci i upisao sam akademiju....preporodio sam se....mislim da nikad to nebih sam polozio jer radim a kad dodjem doma nema sanse da bih se mogao sam natjerati na ucenje....tako da same pohvale za akademiju...ako imas kakvih pitanja pitaj....

E da, na ispitu su pitanja naravno vezana na njihovu opremu...i mozes znati mreže perfektno ako nisi nikad izkonfigurirao neki njihov router/switch tesko (gotovo nemoguce) ces proci.Mozes nabavit onaj njihov simulator ali ako kreces iz nule ce ti isto trebati neko vrijemea da se snadjes...

Sto se tice pada na ispitu ful lagano ti je pasti buduci da trebas za svaki prolaz imati 75 posto....znam par ljudi koji su pali..imali su nekih 70-ak posto kaj uopce nije lose ali nedovoljno jelte.....

Zadnje izmijenjeno od: Master_Hrc. 18.05.2011. u 09:20.
Master_Hrc je offline   Reply With Quote