Tema: Automobili
View Single Post
Staro 27.05.2023., 16:08   #67435
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Autor delavi Pregled postova
Što mislite o lažnjacima za pojas? Mislim na one produžne u koje se može utaknut pojas ali su stalno uštekani u originalni, da ne pišti upozorenje. To bi koristio samo za kratke rute po gradu di ne vozim brzo.
Pitaj prometnu ili traumatologiju, koliko bi ljudi ostalo zivo, da su imali vezan pojas. Nema mi mrze kad sam u odijelu i kravati, te kad moram ici pojasom preko svega. Prije sam znao kad sam imao kosulje, raditi lazno vezanje, tako da ide preko rucne, samo preko nogu, da me ne "guzva" za brzi izlazak. Sto se sve radilo radi ljepseg spola. Samo, modu sam brzo prekinuo, kad bi se sjetio Gorana, kojem je volan usao u plucno krilo, te je prezivio, ali tako da se vise nikakvim sportom ne moze baviti - ikad

Kako ces znati da za tu kratku voznju, da se netko (ne daj boze) nece zabiti u tebe? 99.9% nece, ali bez pojasa, letis kao pahuljica.

Uvijek su mi bili super sportski pojasevi, kakve je kolega u originalnu, tuniranu Bubu stavio za svakodnevnu voznju. Sjednes, navuces pojaseve kao ruskak i vozi. Samo, malo blesavo je izgledao sustav iza njega.


...
Visage je offline   Reply With Quote