View Single Post
Staro 23.10.2011., 15:24   #20
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor fishkal Pregled postova
Obično sam protiv top shopa i sličnih cirkusa, ali Thomas usisavač je predobar. Ima vodeni filter, snažan, jednostavan za korištenje, izdržljiv. Pousisavaš, otvoriš, malo se čudiš kaj sve imaš u stanu po prljavoj vodi, izliješ u Wc i to je to.
Istina, detaljno sam ga opisao u slicnoj temi. Samo nema govora da ga vratis u ormar, 2-3 puta ne isperes; nastavke sve skines i posusis prije vracanja. S tim da dno moras uvijek spuzvom malo prebrisati jer nikad ne izadje sediment pijeska i tezeg ostatka prasine kroz vodu vanka. I moras jako precizno vodu dozirati i ne predugo koristiti do nove izmjene. Ako ne zelis da ti plastika do glave motora bude usvinjena do daske. Isto tako, moras i nju prebrisati spuzvom. Dakle male interverncije ipak ima, ali, radi posao jako dobro.

Samo uz vodeni, postena kuca/stan mora imati i jedan suhi usisavac koji se moze iste sekunde paliti za manje, ili izvaredne zadatke.

Gospodo PCE-ovske sorte. Dajte svi stavite linkove kad preporucujete neki usisavac. I ako nema na linku specifikacije glasnoce - spomenite ih sami! Da mozemo uz pregled imati i neke brojke. Jer buka je kod suhih minijatura prvi podatak koji treba znat.
Visage je offline   Reply With Quote