View Single Post
Staro 28.02.2021., 08:31   #42077
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Nedavno kompletirao meni do sada najdrazi bike za dirt, pa evo kako je krenulo i di je sad

Ljeto 2017. uzeo Canyone Stitched, to je bila zadnja godina da su imali samo jednu velicinu rame, 2018. su uveli S i M... moja rama je bila ono sto ce kasnije postati M, i generalno sam bio zadovoljan bajkom, samo bi mi drazi bio da je mrvicu kraci.



2018. krecu problemi sa pogonom, zadnjom nabom i na kraju vilicom na kojoj su dropoutovi popucali. Tad nekad mi je i noga pukla, pa tek nakon oporavka tokom 2019. uzimam RST Space... da da, RST napravio postenu vilicu, sok i nevjerica. Za malo manje od 300 EUR, daleko mi je draza od Circusa.



Sastavljeno je to nekako ovako izgledalo:



Vilica je bila mrvu visa od circus-a, nesto ispod 1 cm mi je diglo volan prema gore i to mi je toliko dobro sjelo da sam pred kraj 2020. odlucio dovrsit dream setup i uzeo Dartmoor Cody. Em Cromoly, em puno kraca rama. Pa dolazimo do ovoga:



I to je sto se osjecaja tice bio meni savrsen bajk, ali crna definitivno nije moja boja, a sve sto sam narucivao zadnjih 2 godine je bilo dostupno samo u crnoj... tako da sam se nedavno odlucio rastaviti sve i pofarbati da to lici na nesto sto bi ja vozio



Sad jedva cekam da jos malo zatopli i da se voda povuce sa dirta na rakitju, a u medjuvremenu ce se dirt na Jazbini vozikati
Od inicjalnog setupa je ostao sprocket, zadnji obruc, prednji obruc i naba, volan i lulica. Imao sam osjecaj da ce biti veci money pit, ali je ok ispalo za jedno dvije i pol postene sezone.
GoGzS je offline   Reply With Quote