Tema: E Cigarete
View Single Post
Staro 08.09.2014., 18:14   #273
Xizor
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 248
Citiraj:
Autor Valley7 Pregled postova
Ja sam se pušenja ostavila prije par godina. Jednostavno mi se toliko zgadilo da je prestanak bio kao nožem odrezan. Rekoh sebi da mi ne treba taj smrdljivi otrov. I tako je ostalo do dana današnjeg. Najbolji potez u životu. Ako mogu ja, može svatko. Ovo da se "ne može" prestati pušiti i da su e-cigarete jedino rješenje jest notorna besmislica i izlika za slabiće. Poricanje je vražja stvar.

Znam da idem u oftopik, ali pozelenim kad čujem te pušačke racionalizacije.
Tko je rekao da se nemoze prestati. Prijatelj in question je imao problema s prestajanjem, ja nevidim nista lose u tom da postoje razna pomagala za prestajanje. Ovdje se govori o ovisnosti, nemojmo se zavaravati. Ljudima TREBA nikotin. I s heroina se moze skinuti samo "snagom volje" sto cemo sad zabraniti klinike za odvikavanje i sl? Prema dosadasnjim pokazateljima ecig je najbolje od takvih pomagala. Sto onda s oprostenjem seres po tome?

EDIT: Naravno ukoliko netko uopce zeli prestati s nikotinom. Cuo sam i nekoliko ljudi koji su sasvim zadovoljni ecigom i ne namjeravaju se skinuti s njega. Itekako su sretni sto su se rijesili cigareta though

Zadnje izmijenjeno od: Xizor. 08.09.2014. u 18:22.
Xizor je offline   Reply With Quote