Tema: E Cigarete
View Single Post
Staro 08.09.2014., 17:59   #272
Valley7
Banned
 
Datum registracije: Apr 2012
Lokacija: qsd
Postovi: 567
Citiraj:
Autor Xizor Pregled postova
Hehe, korist je u tome sto nisam 8 mjeseci zapalio cigaretu te puno me jeftinije izadje financiranje moje ovisnosti. Plus, vec nakon dva-tri tjedna bez cigareta, a na ecig, sam se popeo pjeske na 4ti kat bez da sam se uspuhao. Ako procitas iskustva ljudi, vidjet ces dobar broj koji je isto kao i psycho probao sve da se skine od cigareta i nije islo sve do ecig. Takodjer citirat cu ti jednog gospodina, po vokaciji pulmologa "Neznamo sto radi ecig, ali znamo sto radi cigareta" Gospodin je vlastitom sinu, nakon sto mu je dijagnosticirao KOPB, zabranio cigarete i preporucio prelazak na ecig (posto se sin nikako nemoze ostaviti)
Ja sam se pušenja ostavila prije par godina. Jednostavno mi se toliko zgadilo da je prestanak bio kao nožem odrezan. Rekoh sebi da mi ne treba taj smrdljivi otrov. I tako je ostalo do dana današnjeg. Najbolji potez u životu. Ako mogu ja, može svatko. Ovo da se "ne može" prestati pušiti i da su e-cigarete jedino rješenje jest notorna besmislica i izlika za slabiće. Poricanje je vražja stvar.

Znam da idem u oftopik, ali pozelenim kad čujem te pušačke racionalizacije.
Valley7 je offline   Reply With Quote