View Single Post
Staro 18.02.2013., 15:19   #62
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
ali, nisi odgovorio na recimo moju situaciju.

ja sam imao njihov dlink u ono vrijeme kada nisu zahjevali povrat njihove opreme. kada je router krepao, na moje upite i molbe da dobijem drugi router su samo ponavljali kako moram kupiti nov router od njih (ako ga zelim imati i koristiti njihovu uslugu na koju imam potpisan ugovor), na sta sam se ja nasmijao i nema - oni ne daju router (jer sam produzio adls i dobio HDD).

na sta sam ja fino kupio polovan drugi router koji nisam dobio od tcoma. i sada je taj drugi u funkciji vec preko dvije godine (mozda i tri, ne brojim) i sluzi me savrseno.

jesam li ja obavezan njima vratiti dakle router koji nisam dobio od njih? ali pomocu kojeg ostvarujem njihovu uslugu adsl-a i tv-a? jer generalno router jest potekao ih njihove firme (sx763), no kako rekoh - nisam ga dobio od njih?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote