View Single Post
Staro 27.04.2020., 14:43   #362
Dalthor
Registered User
Moj komp
 
Dalthor's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 113
Citiraj:
Autor Integrity Pregled postova
Nisam probao klasično brijanje, sjećam se da se djeda tako brijao i tata jedno vrijeme. Koliko se razlikuje od brijanja sa Mach 3 ili sličnim?
Razmišljam probati jer ovo sve (Mach 3-5, Wilkinson 4 oštrice, 2 oštrice, itd.) me izreže koda sam bio na bojnom polju, ne znam jel do oštrine brade ili što izbrijem ili se jednostavno ne znam obrijati.
A gle ako se raskrvariš sa ovima koje si napisao, vjerojatno ćeš i sa klasični DE brijačem, s tim da, pogotovo na početku, s DE brijačem ćeš morati biti pažljiviji jer ako potegneš kao s mach 3 ćeš oguliti kožu.
Ja sam prešao s jednokratnih brijača na klasični DE i ako ništa veći mi je gušt brijanje sada, a i kada je veća brada (5-7 dana) lakše se obrijati.
U svakom slučaju, ne košta te puno proba, neki noname DE brijač dođe jeftino s Ali-a/ebaya, ja uzeo neki za 3$, i mali paket astra platinum žileta još toliko (nemoj pokušavati s žiletom koji dođe s jeftinim DE brijačem), pa ako ti se svidi ili ako manje krvariš lako kupiš bolji brijač.
iskreno, mogu reći da se rijeđe porežem sa njim nego prije, a problem mi jedino predstavlja grkljan, vrh brade i 2 madeža na licu.
Dalthor je offline   Reply With Quote