View Single Post
Staro 24.11.2010., 09:55   #435
penava
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Evo me na poslu i napokon net, pa kad kažu da net nije ovisnost

Prićica ide ovako, dođem jućer doma sa joba i nađem T-Koma tehničare kako neš prčkaju po ormaru od optike (btw prvi / glavni ormar).
Nešto sam žurio pa se nisam zaustavio pitat / gnjavit a i računaš valjda znaju šta rade.
Ako se sjećate ALF - a i onog njegovog GNJAAAA - GREŠKA.
Ponukan ovim tekstom, moram napisati svoje iskustvo sa T-comom... možda nije za ovu rubriku ali je odgovor na ovo gore... a i ja isto imam GPON doma, tako da...

Uglavnom priča ide otprilike ovako.... 16.8. zatražio sam novi telefonski paket (Super 150), preko onog Moj T-com portala (veeeelika greška!), i tu počinje moja kalvarija

Sistem umjesto da mi prenese paket je poslao zahtjev za isključenje linije. I ovi iz T-a ažurni, isključili liniju. Ja zovem službu, lud, ovi vidjeli grešku, i ništa budu kao za tjedan dana uključili natrag, ispričavaju se, smanjit će mi račun, .... Ali ništa, prođe tjedan, prođe dva, ja zovem ponovo, evo sad će kao nešto zapelo, piše klinkica iz SZK nekakve požurnice, prođe mjesec dana, račun uredno dolazi ja uredno plaćam da mi ne isključe i internet i MaxTV (oni idu odvojeno preko optike, jel, to srećom nisu dirali jer bi morao bombom uletit negdje), nakon jedno 10-tak zvanja i jednog odlaska u T-centar u Avenue Mallu konačno 5.11. dolazi tip da mi spoji optiku jer to njemu piše na zahtjevu, dolazi i čudi se kako ja već imam odavno puštenu uslugu

I ništa, ukapča mi se i telefon i ja super, sretan, ok.... Dok u ponedjeljak.... ponovo isključen telefon!!!! u sandučetu poruka od montera da mu se javim da mi spoji telefon ?!?! jer je on dobio radni nalog za spajanje nekog novog broja u stan!!! Ja lud, zovem u 1 ujutro SZK neka bezobrazna klinkica mi se javlja (odaziva se na Goga) i kaže mi da je moj problem što meni telefon ne radi! Tjeram ju nakon toga u p*m* ali od toga nema svrhe. Jučer zovem službu jedno 3-4 puta, svi kažu da će se nešto riješiti, zovem montera, ovaj radi po svom radnom nalogu, eto....

Prijavu poslao u HAKOM, Ministarstvo gospodarstva, na HTV (potrošački kod ili kako se već zove emisija), ali meni eto telefon i dalje ne radi.... eto dođe mi da podmitim nekog u Telekomu da mi se spoji telefon i da me više ne *ebu očito tako tu u ovoj hajdučiji funkcionira.

Morao sam se pojadati, kažem možda je kriva tema ali je odgovor na post gore

EDIT: evo došao tehničar nakon što sam digao mnogo dreke, cijeli problem je nastao jer njima ne radi usluga "Moj T-com" baš najbolje, sad nešto čeprka po centrali. Na upit zašto je pokrenut korisnički portal koji ne radi, nema odgovora

Zadnje izmijenjeno od: penava. 24.11.2010. u 14:24.
penava je offline   Reply With Quote