View Single Post
Staro 12.10.2012., 19:00   #147
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Evo, ja imam Antec P180 i samo par napomena:

- kućište je stvarno mrcina, teško i dobro oklopljeno, stvarno prigušuje buku makar ne prigušuje dobro sve frekvencije jednako - jako dobro prigušuje duboke tonove tipa ventilator, malo slabije visoke tipa HDD
- ima filtere protiv prašine
- debela prednja vrata dodatno smanjuju buku
- mane kućišta su slabiji protok zraka nego na drugim "glasnijim" kućištima što rezultira nešto višom temperaturom komponenti - ja imam 2 ventilatora koji upuhuju zrak i 2 koji ispuhuju i sve u svemu zadovoljan sam jer se ništa ne pregrijava i temperature su OK, recimo 2-3 °C više nego što nalazim u nekim reviewima istih komponenti, neki korisnici su stavljali malo rjeđu mrežicu umjesto postojećeg filtera prašine i dobivali nižu temperaturu
- nosač matične ploče nema otvor na području ventilatora pa za montažu/demontažu malo boljeg CPU hladnjaka morate skidati matičnu ploču da skinete backplate/vijke hladnjaka

Sve u svemu, već nekih dvije godine tražim bolje kućište i ne nalazim ništa. Ova velika perforirana kućišta s hrpom velikih i tihih ventilatora mi izgledaju tiha samo dok se surfa, bojim se da BF3 potjera i te ventilatore i ventilatore na CPU i grafičkoj kartici.
Sinac je offline   Reply With Quote