View Single Post
Staro 15.05.2007., 15:28   #31
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Autor Wolverine Pregled postova
daj baci onda neku sliku

btw ove vrijednosti ti ionak ne znače puno
a na AM2 nebi išao kad je tu jeftin E4300 a došao je i E2160

eno dodano, stara verzija nazalost jer software je skup, ne mogu ga ja kupovati ko vi svaki dan
ako thread pozivi mozda bacim screen od novoga iako su rezultati koliko cujem na netu posve isti. sto se tice intela ne nudi mi nista sto bi me zanimalo. a i ne volim ga. a za neki veliki OC koji bi morao raditi da bi imao koristi od c2d ionako nisam raspolozen i ne palim se na to. a to vuce za sobom i dodatne troskove poput kupnje drugog coolera jer mi ovaj sad ne ide na intela (donirao nekome nastavke a i ne sjecam se jesu li uopce bili za ovaj zadnji socket) a kako ne volim smece cijena prelaska bi bila sve samo ne povoljna. ionako trazim razlog i nacin da ubodem nesto od ovih zadnjih zalmana a sam sebe bi morao ubiti da budem dovoljan kreten da dam 500kn za cooler....i sta ce mi onda komp kad sam mrtav
mislio sam ovo prodati i uzeti neki dc ali stvarno nema svrhe.
no dosta OT
dobro kazes, brojke ne znace nista ali ipak govore dovoljno. no IMO najmanje o memoriji, vise o maticnoj ploci. vidio sam gomilu slucajeva gdje je inace odlicna memorija davala ocajne rezltate u ovom testu. obicno je i ostatak kante radio lose. uvijek je bila maticna kriva. sad mozda sam ja lud i krivo razmisljam ne kad uzmem novu maticnu prvo provrtim ovo. kad vidim dobre brojke padne mi neki kamen sa srca. kad vidim lose obicno takav dojam bude i kasnije pa brzo sve ode na trznicu i trazi se novo. sad se moze reci da sam zadovoljan...no ipak idem na trznicu trazit procijenu pa kalkulirat malo
greg SE je offline   Reply With Quote