View Single Post
Staro 25.12.2011., 16:41   #18
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
generalno - neka krenu. neka krenu s proizvodnjom svega, sto vise proizvodaca - veca konkurencija - manja cijena - veca mogucnost izumljivanja necega novoga.

drugo, ljudi su srali i po korejancima, i po deawoo-u i po hyundai-ju. koliko se racera, sofija, shuma, prvih linija akcenata (ma i ponija) trnda po cestama? kod hyundaija znam pogotovo (jer i osobno imam accenta, 2003-e godiste) da je sistem tankiraj / vozi, ulje promjeni kada treba, pregledaj sto inace moras pogledati, to je to.

tko i zasto misli da bi u ovoj situaciji, da kinezi zaista i naprave nesto sto konkurira, bili automatski lose? jer su navikli na bozicne lampice, na adaptere s placa i ostalu "elektorniku" na kojoj prakticki da ne pise "jednokratna?

ili da preforuliram pitanje: zaista mislite da bi se ijednom proizvodacu isplatilo ulagati u cjelokupni razvoj tehnologije, u proizvodnju, kontrolu, distibuciju itd itd itd, s mogucnoscu da ce eto - krepati? samo zato jer na njemu pise made in china?
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote