View Single Post
Staro 18.08.2018., 15:26   #3588
expertnot
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2018
Lokacija: s
Postovi: 1
imam jedan problem koji nije nesto velik samo iritira a radi se o ovom...

imam Fractal Design Define C TG kuciste, uzeo sam PC u ADM-u, oni su mi ga tamo sklopili i poslali i sad ovo sto mene pati je stvarno glup problem, al mozda netko od vas posjeduje ovo kuciste pa me zanima da li se i vama to desava ili je to samo kod mene tako.

radi se o tom da HDMI kabel ne mogu do kraja staviti u ulaz na grafickoj jer prikljucak jednim djelom udara u komad lima od kucista tako da ajmo reci da mogu ugurati nekih 90% i sve radi uredno, slika je tu nema nikakve greske, ali mi nije jasno kako je moguce da se prikljucak ne moze staviti do kraja kao sto bi i trebao, ali eto bas udara u taj lim.

i sad dolazimo do problema, problem je kad igram nekakve igre gdje grafa radi pod otperecenjem, dolazi do nekakve vibracije na tom malom limu u kojeg udara hdmi prikljucak i onda to stvara nekakav neugodan zvuk, nije nista strasno, ali bas onako iritira i tipa kad rukom malo stisnem taj lim onda taj zvuk nestane i sve radi kako treba, dakle skuzio sam da je u tom problem

isto tako kolko mogu vidit njega bas i nije jednostavno ukloniti pa evo ako netko ima to kuciste zanima me da li ima slican problem

evo stavit cu vam i malu sliku da vidite gdje je problem https://prnt.sc/kk4ibq
dakle prikljucak se dodiruje s tim crnim limom koji sam oznacio i kazem ude nekih 90%, sve je ok, al radi taj iritantan zvuk
expertnot je offline   Reply With Quote