View Single Post
Staro 18.12.2011., 19:00   #537
KeiOffice
JDM
Moj komp
 
KeiOffice's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Dublin
Postovi: 182
Citiraj:
Autor androidfan Pregled postova
i kakvi su prvi utisci???

zanima me zato što sam trenutno na goranovom romu već neko vrijeme i ako je kineski bolji rado bi ga isprobao... ionako koristim aplikacije koje sam sâm instalirao...

bezveze mi je što se ne može staviti da radi na 600 MHz, nego sa 480 na 780, prevelika mi je tu rupa, tako da bi i bez OC-a meni bilo dobro... sve što mi radi na 780 MHz je radilo i na 600 MHz (a sigurno viši takt utječe i na bateriju)... a bez obzira na frekvenciju zna zaštekati kad ga se otključa i odmah krene koristiti...
Vratio sam se na kineza, goranov rom mi jednostavno i sa clockanim procom nije ništa brži od kineza, cyanogen definitivno radi najbrže sa malo zahtjevnijim igrama, pogotovo zadnja verzija, iako tu i tamo zna biti problema sa stabilnosti, no kada radi igre na njemu idu puuuno bolje nego na stock ili goranovom romu, npr angry birds mi na kinezu, goranovom ili stock romu, na nekim levelima štekaju toliko da su praktički neigrive, dok na cyanogenu ti leveli malo trzaju ali ništa strašno u usporedbi sa ostalim romovima, dok mi se čini da sam launcher i sistem na kinezu rade brže, npr nakon unlocka moba launcher je praktički odmah spreman i radi bez štekanja, dok na cyanu zna malo zaštekat u startu pa nakon par sec proradi kako treba...
Nažalost glavni i najveći problem (meni osobno) sa cyan romom je to da jednostavno svi s kojima pričam na mob se stalno žale da me slabo čuju, a ne mogu baš uvijek i u svakoj prilici pričati glasno na mob... kopao sam po netu i pokušavao naći aplikaciju ili način da se pojača gain mikrofona, no nisam ništa uspio pronaći nažalost
To što se nekad restarta bi i mogao pregrmiti, ali ovo sa mikrofonom je prevelik problem, jer opet je to uređaj kojem je primarna namjena da bude telefon.
KeiOffice je offline   Reply With Quote