View Single Post
Staro 23.07.2019., 19:32   #311
murina
Premium
Moj komp
 
murina's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: St
Postovi: 442
Koju Nvidia karticu kupiti - 5. dio

Citiraj:
Autor Frung Pregled postova
Da, znači najbolje hladnjak na gornju stranu kućišta direkt, pa ispod njega ventilatori koji kroz njega pušu prema van. Dolje ostavi dva venta za usis. Ovaj ventilator iznad grafičke sa stražnje strane kućišta stavi da puše prema van. S time da su crni ventovi na corsair hladnjaku high static pressure ventovi vjerojatno originalni od njega tako da njih koristi za hladnjak, da ih ne pomiješaš s ovim bijelim case fanovima. Znači ove bijele ventove odozgora spusti da ti budu usis dolje, a hladnjak ćeš morati zarotirati i prešarafiti ventilatore na drugu stranu pa ga zašarafiti na gornju stranu kućišta.
Stigla mi je kartica i nažalost ne stane hladnjak sa stock ventilatorima jer smetaju konektori na matičnoj.
Da bi stao unutar kućišta, ventilatori bi trebali biti skoro duplo tanji od 20mm. Moram istražiti postoje li takvi, ako ko zna molim da me uputi

Ne mogu montirati hladnjak iznad kućišta jer ne vidim način kako provesti crijeva, tako da je trenutno montirano na način da su ventilatori iznad.




Test me oduševio. U odnosu na 1060 3GB koju sam imao prije, rendering scene za koju mi je trebalo 7h, ova odradi za 20min
Tijekom renderinga GPU load je bio oko 80% a temperatura 60 °C
__________________
murina je offline   Reply With Quote