View Single Post
Staro 25.06.2019., 11:31   #794
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Citiraj:
Autor Amepshi Pregled postova
Molio bih savjet za neku dobru (RPG?) igru.


Odigrao sam oba Baldura, Icewind Dale, ME, Kotore, NWN 1 & 2 sa ekspanzijama, Witcher 1 & 2 (za tricu nemam grafičku), Deus Ex, System Shock, Fallout 1&2 (trica mi nikako nije sjela), Pillars of Eternity, Mark of the Ninja, Dark Messiah of M&M, doktorirao na Heroes of M&M 3, ma ima još hrpa toga što sam tijekom zadnjih 10 godina odigrao.


Tražim nešto story rich, kao npr. Deus Ex, a opet da nije ispunjeno mjesecima grindanja jer uz posao i troje djece nemam vremena više od sat vremena svakih nekoliko večeri.


Možda tkogod može pomoći?
Ako hoćeš dobru priču, ne vidim da si odigrao ili da je do sada preporučeno:

- Planescape Torment

Što se tiče doista dobrih choice and consequence RPGova:

- Expeditions: Conquistador
- Expeditions: Viking
- Underrail
- Age of Decadence

- Ako voliš starinske dungeon crawlere tipa Eye of beholder, Anvil of dawn, Dungeon master, Lands of lore, onda preporuka za Legend of Grimrock. Prvo prvi, onda drugi odigrati.

Uz to, potpisujem marsalove preporuke izuzev Dragon age origins (to je solidno i u vrijeme kad je izašlo je bila suša RPGova, ali danas nema razloga da se to igra uz sve ove druge ovdje spomenute naslove).

Uz to, ako ideš na Shadowrun - preporučujem da kreneš prvo na Dragonfall, pa onda na Hong Kong i tek onda ako trebaš još Shadowrun fiksa uzmeš prvi. Prvi je znatno lošiji od ova dva.
piydek je offline   Reply With Quote