View Single Post
Staro 10.02.2018., 12:33   #1223
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor Daddy Pregled postova
Ekipa, znam da bi trebao na tržnjak ali evo čisto ako netko želi malo egzotike u mehaničkom svijetu dajem svoje bebe u prodaju.

U igri je Poker 1 (brown), Poker 2 (red), Drevo Grammr (outemu blue - bijela), Varmillo 87 (brown) sa hrvatskim znakovima, WASD Code V2 tkl (clear), Das Pro4 (brown)

Javite se zainteresirani i cijene će biti i više nego prijateljske.

Pozdrav!
Koja fina kolekcija, di si bio par tjedana prije ?

Inače prije 15-ak dana stigla Tada68 s Gateron Brown i ISO layoutom. Ispala 115$ s brzim shippingom s KBDFans.com (Kina). Došla u HR, za točno 12 dana DPD-om, nisu me carinili.

Isprva, bio sam malo razočaran smeđim "prekidačima", nije mi to bilo "to" u odnosu na plave (MS Thunder Pro). Ali to taktilno ispupčenje je tu, tiša je dosta, a ionako na poslu stavljam slušalice pa sam se privikao. Tipkovnica je tenk, čak i s ovim plastičnim kućištem, kapice su ajmo reći OK, ništa posebno. Fora je što je programabilna, ima veliki Enter, ima navigacijske tipke i zasad nikakvih problema u korištenju nema.

E sad, trebam HR kapice. Znači zapravo mi trebaju brojke nove, interpunkcija i znakovi s dijakriticima. Gdje bi to uopće mogao nabaviti? Možda neka prastara donator tipkovnica s njuskala ili nešto tako?
tutix je offline   Reply With Quote