View Single Post
Staro 08.04.2015., 20:26   #335
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
@Imagine
Da sad ne tražim jesi li ti ili netko drugi ranije u temi već pitao,
generalno se "amplifikaciju" ne spaja na ups (eventualno samo na filtrirani izlaz) jer obično traži "dosta" snage,
ako pak to troši do cca 200W i imaš / nabaviš ups dovoljnog kapaciteta onda može i preko njega,
vidi šta piše / koje su specs kućnog kina vezano za potrošnju + ostalo šta misliš napajati = potreban kapacitet, vjerojatno nešto slično šta kolega poviše ima.
Znam da se ampovi ne spajaju. Zato sam i rekao da za to nemam želju pošto to sigurno traži duboke đepove.
Al eto poslje mi palo na pamet da možda ne moram UPSom pokriti max potrošnju "trošila" jer ionako vrlo brzo lupnem pauzu kad nestane struje a u tim uvjetima sve cucla vrlo malo?

Za glavne subove imam 2 malo jača ampa (Hypex SMPS & amp modul) što bi sigurno tražilo ozbiljne novce za UPS pa me to i ne muči ali...
HT amp bi nekako mogao? Koristim Rotel 1077 što je u biti 2kom 250asp & 5kom 250A i njega se nebi bunio vozit preko UPSa ako se može za normalne novce?
To i još amp za bar 2 suba / Za ta 2 suba imam ColdAmp SMPS + 2 kom BP4078
Inace ,za komp sistem koristim ICE power module (50asx2 & 125asx2 ) i to može preko spomenutog UPSa.. ICE 250asx2 od malog subwoofera mi nije palo na pamet spajat.


Što se tiče kučnog kina , dosta mi je nekih 500 tinjak W + 300/400w lufta da ne moram sve ugasiti u roku 47 sekundi.
U biti što se tiče kapaciteta želio bi istu stvar kao 2x APC BackUPS 650. Ali nešto malo bolje. Pitanje je što?
__________________
if you build it they will come

Zadnje izmijenjeno od: Imagine. 08.04.2015. u 20:36. Razlog: link
Imagine je offline   Reply With Quote