View Single Post
Staro 20.12.2010., 18:26   #48
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
Citiraj:
Autor Danas Pregled postova
Moje iskustvo sa tele2. Prebacila sam se sa Vipa na Tele čisto zbog toga jer mislim da ću imati manje troškove, međutim požalila sam unutar tjedan dana. Stvar je u tome da sam potpisala ugovor i uzela mobitel. Uspostavilo se da mobitel nije ispravan (nisam ga mogla upaliti). Drugi dan sam otišla na prodajno mjesto (City Centar) i tražila zamjenu (u roku 8 dana od kupnje se proizvod mjenja). Međutim tamo se upalio i ustanovljeno je da je mobitel ispravan. Dva dana kasnije mi nije radio zvučnik i mic, te sam se opet uputila do prodajnog mjesta, i tražila zamjenu mobitela. Utvrđeno je da mobitel ne radi, jer ga je prodavačica nakon nekog vremena jedva uspjela upaliti. Zamjeniti ga nisu htjeli, rekli su da jedino što mogu je poslati ga na servis. Zamjenski mobitel mi nisu dali, unatoč tome što sam ja s njima potpisala ugovor kako bi mogla imati ispravan mobitel. Na zahtjev o prekidu ugovora, što imam pravo zakonski napraviti do 8 dana nakon potpisivanja ne navodeći razlog, je rekla da zahtjev moram uputiti pismenim putem, što sam i učinila i zanima me hoće li mi odobriti raskid zahtjeva ili će se i u ovom slučaju postaviti iznad zakona ili naći neku rupu (jer sigurno sam negdje nešto krivo napisala u zahtjevu, č umjesto ć..). Isto tako, usluga provjere stanja na računu ne funkcionira.. Jučer sam poslala 2 poruke koje su otišle nikamo.. Uglavnom, žalim što sam promjenila operatera, ipak je ljepše poslovati sa profesionalcima.
ovaj post sam pročitao već na nekoliko foruma a vidim da je ovdje ujedno i jedini tvoj post, ako mjenjaš operatera zbog telefona onda se stvarno vidi koliko su ti bitni manji troškovi kako navodiš! Mobitel reklamiraj u ovlaštenom servisu bit će ti prije gotov!
Xenon je offline   Reply With Quote