View Single Post
Staro 04.04.2017., 14:04   #5790
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Probao sam, refreshao stranicu foruma i neće link ispravno otvoriti. Ma nema žurbe, ne znam koliko je i dobro kontaktirati ih prije potpunog isteka ugovora, jer onda će znati da su 99% u igri samo oni od operatera.

Btw. Koji su sve kablovi u igri, zbog brzina neta mislim ? Optika mi nije dostupna. Još netko radi sa koaksijalnim kablovima od operatera ? Htio bih imati net bar oko 20Mbps, nisam siguran da bi to išlo preko telefonskih žica, probati cu provjeriti sa info sluzbama .

Citiraj:
Autor Europium Pregled postova
Sretno sa pronalaskom internet+tv+tel za manje od 189kn/mj cijeli ugovor. Javi kad pronađeš. Nadam se da nećeš za par mjeseci na forumu kukat o kvaliteti takve usluge.
Šta ti pričaš ?

Pod broj jedan, meni treba duo TV + Net, a pod broj dva, pročitaj zadnjih 30 strana ove poučne teme pa nauči i ti da su korisnici dobivali ugovore na trio paket za 135 kn, ili 120kn. Ne treba gledati njihove "promocije" po reklamama, to su cijene za budale

Zaljepio bi ja njima promociju tako da bi na naslovnicu bnet stranice stavio velikim slovima reklamčinu: "Zovite prodajne predstavnike ! " Sa brojevima mobitela svakog pojedinog iz svih gradova....razumijem politiku "uzmi korisnicima što više novca", ali praviti se glup i nevješt na moje pitanje sluzbi za korisnike o prodajnim predstavnicima i popustima je bolesno. Dvoje ili troje ih kao nije znalo o čemu ja to pričam...jedan me je iz sluzbe za korisnike pitao "gdje je takva cijena da idem i ja" ? Šteta što mu se nisam sjetio reći "Koji vas paket zanima ?" i ostalu proceduru....aj kako mrzim kada mi se laže i glumata....i onda čekam 3 minute drugu zensku da iz neke čarobne ladice izvuče tu neku bajnu promociju, samo za mene krasnog, mislim se ja, "biti ce od ove ponude nesto čim ju toliko treba cekati da ju izvuče, mora da je posebna ponuda" kad ona bubne 189kn ! "Molim?????" To je maksimalna moguca ponuda koja strši na svakoj reklami, nema veze s promocijom, to je propaganda. Naravno da sam spustio slusalicu 5 sekundi nakon sto sam čuo cifru te promocije nad promocijama....i ponavljam, gadi mi se laž i glumatanje, priznaj i daj čovjeku info koji trazi, očito znam cihene koje se mogu dobiti i ne zanimaju me vaše cifre

Zadnje izmijenjeno od: MadBoY. 04.04.2017. u 23:42.
Ari je offline   Reply With Quote