View Single Post
Staro 27.10.2009., 15:19   #24
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
što se mene tiče to je bilo neminovno upravo zbog gore navedenih razloga... žao mi je što su na kraju krajeva radnici ispaštaju, ali kao cilj poslovanja imati brdo ljudi na minimalcu koji nužno ne moraju znati išta i prodavat od igle do lokomotive može završit samo ovak u ova (kakti) krizna doba.

ko odavde voli kročit jednom nogom u pevec? bljuje mi se od tog mjesta i iskreno mi je drago da propada jer ako je to obraz "hrvacke" trgovine i onih koji se promiču kao "mega-hrvacka" trgovina - onda možemo svi ključ u brave i pravac vulkanska erupcija. neki dan sam silom prilika išao tamo zbog reklamacije jedne i ono gade mi se i još maltene nisam ništa obavio (da nisam tamo poznanika sreo).

sa druge strane otišao ovaj vikend u novi bauhaus na žitnjaku... ma evo ti švabo para, yebe mi se i za hrvacku i za sve - sa takvom ponudom, takvim prodavačima i usputnim pomagačima, takvim uređenjem možeš samo uživat u trošenju zarađenog novca.

u duhu diskusije zamijeniti pevec sa vemilom, i bauhaus sa bilo kojim malim dućanom poštenog poslovanja.
syss je offline   Reply With Quote