View Single Post
Staro 16.11.2018., 12:03   #7
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
Citiraj:
Autor Immortalis Pregled postova
Ne znam kako i gdje ali prije neka 2-3 tjedna me bio zvaki neki broj iz Poljske, mislio sam da je rijec u vezi nekog posla pa sam se javio jer su me znali tako klijenti zvat.
Naravno, indijac neki poceo smarat i poceo o stock marketu pricat, rekao mu pristojno da moram ic i da me ne zove vise.
Nakon toga su uslijedili pozivi sa razlicitih brojeva diljem svijeta, svaki dan izmedju 10 i 11. Odbijem poziv, cim ga odbijem odmah novi poziv ide i to odbijem. I onda me ne diraju do sutradan gdje opet ispocetka.

Danas mi je prekipilo, odbijem prvi poziv jer je bio negdje van EU, drugi poziv, pise Grcka, javim se i pitam zasto me vise zovu - objasnjava o nekoj firmi u Americi, bla bla, samo sam mu rekao - don't call me anymore i poklopio.
Iste sekunde ide novi poziv, odbijem, novi poziv, odbijem, novi poziv, odbijem, pa novi poziv, pustim da zvoni, on prekine i odmah zove opet... i tako skroz dok nisam nazvao tele2 sluzbu za korisnike i pitao sta da radim.
Kao, ispricao sam im te neke brojeve koji su me zvali pa ce oni to provjeriti i savjetovala mi zenska da odem na policiju.
Iskreno, nema mi smisla ic na policiju, svaki put zovu sa novog broja, sta oni tu mogu?

Jel ima kakva aplikacija koja bi blokirala takve pozive? Ne mogu ni broj blokirat kad je svaki put drugi broj. A blokirati sve nepoznate brojeve mi nema smisla...
Imam android mobitel. Tele2 operater.

Ide mi vise ovo na zivce...
identična situacija je kod mene. u zadnjih tjedan dana svaki dan zovu.... ja se naravno ne javim, nego odbijem poziv.
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote