View Single Post
Staro 06.07.2015., 10:48   #5398
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
A ti budes svojoj djeci dozvolio da ti mjenjaju operatera kak im se sprdne i kako oni misle da je bolje za njih ?



Jok malo, na njihovom si u svojem kao sto je i moje djete kod mene u svom prostoru/katu ali na mojem i cik pogodi ko je gazda sto se tice telefona, operatera za struju, plin, vodu i ostale rezije/komunalije ?



Uvedi si Iskon.NET50/10 Solo paket bez telefona 189,99kn - 20kn na ugovor od 2g.



Jok malo opet.., zaglavio si sa starcima a ne t-srotom i kako ja kazem svojoj kcerci evo tako i tebi

Mos bit tu, radi sta os na svom katu, dovedi koga os na svom katu, zivi, zabavljaj se..., za rezije koliko das sama das a dok ja ne krepam i jos dan dva nakon toga da budes sigurna - dotle nemos svoj autic parkirat u mojoj garazi a moj da je vani, nemos posjec 2 sljive da se pravi jos jedna garaza jer meni ne trebaju 2 garaze a nedam ni sljive koje sam zasadio 83-ce.

Mos se udat i dovest muza i opet nece biti jos jedne garaze... a sve sto vazi za tebe vazit ce jos i vise za njega dok ste tu.

Daklen mos uvest Iskon Solo paket ili se ozenit pa kad zena pukne sakom od stol i kaze: idemo odavde ... e onda ces imati svoj vlastiti Internet


Da, tata!

Enivej, ma nema kod nas tih pravila : "Dok si pod mojim krovom, moja pravila' i slicnih 'rezima'. Imam 28 godina, nema potrebe za takvim potezima jer se slazemo u svemu i skoro sve se dijeli.
Jednostavno se ljudima neda mijenjati operatera jer misle da ce imati dodatnih troskova, da tu postoji neka 'kvaka' i slicno.
Nisam imao pojma da postoji mogucnost uzimanja solo paketa, hvala na informaciji! To je definitivno nesto sto si mogu priustiti.

Kazem, njima je ovo vise nego dovoljno. Stari je zagrizen za MaxTV (history, discovery, zivotinje, divljina ), majka igra igrice na Fejsu sa jubitubom u pozadini. Sestra je ionako preselila na Rab, jer je tamo dobila posao...mene u biti ne pati download, vec upload. Imam hrpu materijala koji su dosta teski, a moram ih uploadat. Sa 0.61 uploadom je to muka i nazivciram se svaki put, moram popit kavu i skurit pola kutije cigareta dok uploada manji file od 300mb.

Da ne kazem sto se dogodi ako slucajno dode do prekida dok postavljam file od 800 i vise mb...

Hvala na sugestijama, primljeno na znanje
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline   Reply With Quote