View Single Post
Staro 16.01.2012., 22:31   #143
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Jel moguće napravit nalog da funkcionira obrnuto, da sve što mi sjedne na tekući se prebaci na žiro da mogu te pare trošit online? (PBZ)

EDIT:

Bio maloprije u banci uplaćivao neke pare pa pitao usput.

Za žiro račun, do 10800kn porezna neradi nikakvu intervenciju, izad zakonski ima pravo. Što se tiče samih uplata, evidentiraju se apsolutno sve uplate na žiro račun, pa i one napravljene od vasnika tog računa. Ali ih je moguće pravdati pa da vam neulaze u tih 10800kn (treba sačuvati uplatnice da to bude bezbolno kod porezne prijave.)


To mi je rekla teta u banci. Ja se nadam da je tako. I napomenula je da bi za dodatna pitanja trebali ići u poreznu. Šte se meni nije dalo
iskreno - šta se tiče porezne i žiro računa, skužio sam (čitajući po forumima, pitajući babe u bankama, ljude i korisnike) - tema je diskutabilna... jer i ja sam prvenstveno htio samo žiro sa kojim bi sve radio, ali zaključio sam da je pametnije otvoriti i tekući za "ne daj bože" uplate... e pa, neka tako i bude...

ja sam usput uzeo i PBZmToken, danas mi je frend na faksu ubacio bubicu u uho... koliko je sigurno da mi preko rootanog mobitela (uz to nemam ni antivirus) androida koristim kao token? inače ideja je predobra...

tripujem ili nema razloga za brigu? mislim da je ovo drugo, siguran sam popirilično da nema nekih propusta šta se tiče toga?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote