View Single Post
Staro 08.01.2012., 03:01   #138
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,137
trpi - di mogu točnije provjeriti o kojem se iznosu radi? mogu nazvati tu poreznu i pitati ih ili poslati mail?

zašto? zato šta nemam trenutno stalan posao - a pitanje je kada ću ga imati - pošto sam student... mrzim te usrane kartice, pa mi ih je cilj imati što manje...

računaj da svaki mjesec tijekom godine dobijem mjesečno od 2000 kn do maksimalno 4500 (ovisi o godišnjem dobu )

moja ideja je - da pogasim sve račune u šrot banci koju sam imao dosad i otvorim u PBZ-u... ali u PBZ-u (ako je tako kao šta ti kažeš za tih 5000 kn mjesečno) uopće NE BI otvarao tekući račun jer mi ne treba... otvorio bi si samo taj žiro račun i uz to dobio tu visu electron i mogu je "koristiti kao" tekući - znači na bankomatima, pos-ovima u trgovini, restoranima i slično uz ubacivanje pina, a opet bi je mogao registrirati na paypalu i koristiti na ebayu?

- jel ista stvar kao i za maestro, svakih godinu, godinu i pol dobijem novu karticu?
- i pošto je visa electron devizna kartica (a ja bi samo definitivno stavljao samo kune na nju) - čitao sam da se može i više stranih valuta - kako je kada naručim sa ebaya nešto od 20 dolara a ja imam samo kune na njoj?
- jel se plaća mjesečno (kao tekući u mojoj banci je cca. 6 kn mjesečno) visa electron ili je besplatno?
- dali mogu otvoriti račun u bilo kojem gradu (pa čak i u onom odakle nisam)? ima to kakve veze?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote