View Single Post
Staro 31.05.2012., 20:22   #129
Kuchiki Byakuya
100% cool
Moj komp
 
Kuchiki Byakuya's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Šibenik
Postovi: 6
Štovani,

trebam Vaš savjet u svezi konfiguracije koja je namijenjena primarno za igranje
WoW Cataclysm (gledanje filmova, serija, surfanje se podrazumijeva).

Moja trenutna konfiguracija ne zadovoljava moje potrebe (premali fps u raid grupi na postavkama low, 0-1 fps u 25man i 9-11 fps u 10man).
Posjedujem adsl internet vezu.

Trebam minimalno 30fps na postavkama "good" (više je bolje, naravno).

Raspolažem iznosom do 5000Kn, ali ovim putem tražim savjet jer ne želim kupiti nešto što će biti pretjerano snažno ili skupo (zato nisam postavio ovaj upit pod konfiguracije 3000-4000-5000, jer ne znam koliko trebam utrošiti na kupnju).
Moja isprika, ako sam pogriješio u svezi postanja u temu.

Uvijet koji bih želio da bude je, da u Vašim ponudama bude intel procesor i nVidia grafička kartica, te kućište sa filterima za prašinu (te dodatnim ventilatorima ako kućište to podržava).

Konfiguracija neće biti overclokana, neće biti sli polja, neće se raditi raid polje, te će biti otvarana jedino u slućaju čišćenja od prašine te eventulane nadogradnje sa diskovima (zbog skladištenja filmova i serija).

OS koji koristim je windows 7.

Trebam vaše mišljenje za dvije ponude, jednu bez monitora (trenutno koristim LG L1918s) te jednu sa monitorom. (tipkovincu, miš, zvučnike i head set ne želim mijenjati).

Plaćanje je gotovinom.

Živim u Šibeniku, tako da mi odgovara bilo koja web trgovina koja vrši sastavljanje te dostavu.

Zahvaljujem se na razumijevanju.
__________________
“Arrogance is often the undoing of a would-be victor” – Kuchiki Byakuya
Kuchiki Byakuya je offline   Reply With Quote