View Single Post
Staro 25.10.2006., 13:57   #63
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Bolje da nisi rekao da studiras pravo i da si proucio zakone. Pravnik ne kaze "mislim", nego kaze "U Zakonu stoji".

Da si to ucinio, znao bi da kupac ima pravo traziti svoja prava gdje god zeli (prodavac ili ovlasteni servisi prema jamstvenom (jamcevnom) listu, 8 dana je rok samo za neispravnu robu kupljenu na daljinu (jedino dodatno spominjanje 8 dana je u ZOO za nedostatak na opremi, ne za neispravnost).

Zakon o normizaciji, nadalje, definira potrebe za servisima, nalaze prodavacu specificiranje tih servisa i njihov prikaz korisniku, a na korisniku je odluka gdje ce odnijeti robu. Nekad je jednostavnije u HGSpot, nekad ovlastenom servisu.
Sto je najbolje, u odredjenim uvjetima MSan uopce ne mora imati nikakve obveze prema krajnjem korisniku.
Gle ja sam ih proučio ali neznam sve napamet i prošlo je neko vrijeme od tog trenutka, tako da sam stavio mislim, da sam stavio U zakonu piše bila bi to netočno jer nisam siguran. I iskrenonemama sad vremena kopat po ZOO i vaditi članke te ih citirati.

@daytripper, znam za pravokutnik, i regan sam tamo.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote