View Single Post
Staro 13.11.2017., 08:41   #2154
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
ali ja se apsolutno slažen s ht-om. To kaj je neki pero, jura ili štef imao pristup tome i onda zvao službu za korisnike i gnjavio ih za 30 grešaka koje su se zabilježile, je apsolutna glupost. Ako radi internet ok, koristi ga i šuti. Kaj imaš gledati po statistikama, i onda gnjaviti službu za korisnike oko toga? Ionako je router HT-ova oprema tj nije u našem vlasništvu. Ako ne radi net tj prekida, nazoveš ih i kažeš da ne radi kako treba. Ili ćeš dobiti novi modem, resetiranje linije ili će ti smanjiti brzinu tj paket ako ne otklone problem. Ako smanje paket ispod onog ugovorenog, imaš pravo na raskid ugovora pa biraš koga ćeš drugog uzeti. Win-win situacija, jer ili ćeš u tom slučaju moći uzeti npr H1 koji daje Fritz modeme ili neki drugi konkurentsku firmu. Iz iskustva znam da niti oni nisu neka sreća (vip, optima, metronet itd...)
Ovaj speedport je dobar za 99% korisnika. Ok, nema vanjsku antenu za dobacivanje signala do šupe u dvorištu ali za sve ostalo je zadovoljavajući.
Ne mogu si zamisliti da npr kod mene u zgradi svi susjedi imaju neke bijesne modeme koji zagušuju eter i da imam smetnje radi toga. Ovako je po meni puno bolje. Dijeliti uređaj koji zadovoljava više-manje sve potrebe prosječnog korisnika.
Ako ne zadovoljava tj želite nešto bolje, uzmete npr ASUS-a, bridge mod i svi zadovoljni. Imao sam 87U model ali sam ga na kraju prodao i koristim speedporta. I zadovoljniji sam
Mogu reći da je Speedport jedan od boljih (ako ne i najbolji) uređaj koji su do sad HT-ovci dijelili.

Zadnje izmijenjeno od: alengrosevic. 13.11.2017. u 08:47.
alengrosevic je offline   Reply With Quote