View Single Post
Staro 06.02.2017., 13:06   #242
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Citiraj:
Autor Prijateljski Pregled postova
Živim kraj kioska i za sada samo pozitivno iskustvo. Tete ljubazne, svi paketi stigli 20-30 paketa do sada. Nakon ovih sranja u pošti....sa naplatom dolaznih paketića s 5 kn naručio bi tiskom i iz Kine da može

edit; tete mi daju formulare i kutije da nosim doma i u miru popunim i upakujem
Također istog mišljenja.

Neki dan sam imao neugodnost vezano za našu Poštu. Šaljem paket pouzećem, mala vrijednost - otkupnina 40,00kn. Tip će također i platiti poštarinu od 26,00kn. Čekam da svi živi i neživi od*hebu, plate račune, kupe KUHARICE koje se prodaju tamo na onom staklu, horoskope, križaljke, sudoku, redovito uvaljivanje "e-pošte", evoTV-a starcima od 150 godina, mobitela, itd. itd. itd. (imam osjećaj kao da sam došao na štand). OK, baba 15 minuta slaže naljepnice po maloj kuverti sa mjehurima, komentira "ajoj, sada je ukrašeno ko božićno drvce" - znači i babi sve jasno, bedira se, neugodno, nemam ništa protiv nje. Poslano. Šalje mi lik privatnu poruku, "e frende, stvar stigla, poštar mi naplatio 26,00kn poštarine, nisam bio doma, ukućani preuzeli, i aj mi daj svoj broj tekućeg da ti uplatim ostatak, nisam klošar". Nisam mogao vjerovati kakvo je to klošarsko poduzeće. Istog trena sam napisao mail, baš prekjučer, tri dana unazad zove ženska, neugodno joj - dali bi gospodin ako se poštar vrati na adresu dao pare? Kažem joj - već obavljeno sve sa gospodinom i to unazad par dana, ajooooj, isprike, oprostite, ovo ono... kažem joj sve OK - gospodin je inzistirao na tome da pošaljem Poštom, inače ne bi, koristim Tisak i kada ljudi od mene naručuju, uplate pare, ja pošaljem i gotovo. Rekao sam joj i otvoreno gospođo - Pošta je uvijek moj zadnji izbor. "nadam se da ćete u budućnosti i dalje koristiti naše usluge" - naravno da neću (jer to nije prvi put da se dešavaju takve stvari)
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote