View Single Post
Staro 13.11.2015., 21:06   #133
Blixa
Registered User
 
Blixa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: HR
Postovi: 91
Citiraj:
Autor 0siris Pregled postova
Čisto da napišem svoju priču za ljude koji razmišljaju o tele2 pretplati.
2014 godine imao sam pretplatu mjesečno plaćao 110 kn tako negdje,nakon 3. mjeseca račun koji je došao bio je dvostrko veći,pri prijavi računa rekli su mi da uplatim isti iznos kao od zadnjeg,nakon uplate račun za 4. mjesec došao je trostrko veći.OPet nazvao i prijavio,otišao u tele2 te raskinuo ugovor sa njima,...5. mjesec došao je račun od 500 kn te nakon prijave OPET računi su prestali stizati....jučer dobijem pismo od poštara i što drugo nego riješenje o ovrhi <3 bez upozorenja bez najave bez ičega..naravno uplatu za račun i situaciju koja se dogodila sam davno izgubio,prošlo je više od godinu dana,...odjednom me tuži neki creditexpress i moram uplatiti 998 kn...naravno uplatio jučer poslao im potvrdu o uplati...
Jutros baš u "Dobro jutro, Hrvatska" gost neki tip iz "Potrošača". Tema je bila koliko dugo moramo čuvati uplatnice.
Uglavnom, tip navodi da se trebaju čuvati (ne sjećam se koliko) samo uplatnice od komunalnog, slivnih voda i pričuve, a sve ostale uplatnice samo godinu dana i u slučaju da te bilo tko stisne s kojekakvim potraživanjima NAKON godinu i više nisi dužan platiti čak i ako nisi platio originalni račun jer po zakonu je za to nastupila zastara. Samo im se trebaš pismeno obratiti i pozvati se na zastaru.
Da si se bar raspitao prije nego si platio taj iznos. A da ih sad nazoveš i tražiš savjet? Možda možeš dobiti novce nazad.
Blixa je offline   Reply With Quote