View Single Post
Staro 22.07.2015., 12:19   #1
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Video nadzor preko IP kamere

Imam potrebu postaviti video nadzor koji bi gledao hodnik pred vratima stana.
Idealno bi bilo kad kamera nebi bila jako uočljiva, tipa da je u obliku špijunke no tu bi dao da presudi cijena (dakle ako je velika razlika u cijeni za kamere istih ili vrlo sličnih specifikacija gdje je ova uočljiva kamera jako jeftinija, onda bih radije uočljivu)

naravno poželjno je da je cijena minimalna te da kamera ima mogućnost snimanja u uvjetima smanjenje svjetlosti te da ima snimanje od bar 24 sličice u sekundi kako bi sigurno uhvatila sve bitne detalje a ne kao one iz novina što snimaju 10 sličica u minuti pa se nikad ne vidi tko je snimljen, te po mogućnosti da je reza kamere upotrebljiva, da se stvarno vidi tko je snimljen (nemora biti baš 1080p al mislim da bi 720p već trebala biti, ili ne?)

nadalje zanima me kako napraviti sustav pohranjivanja zapisa kamere? Baš sam se mislio počastiti sa NAS-om Synology DS115j pa mi je neka generalna ideja da kamera sprema zapise na NAS s time da bi vrijeme spremanja bilo na dnevnoj bazi, dakle nemam potrebe ništa od zapisa dugoročno skladištit

zanimaju me vaša mišljenja, savjeti i iskustva.
telefunken je offline   Reply With Quote